Tehnician curenti slabi / sisteme de securitate

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii medii/scoala profesionala de profil electronica, eletrotehnica, telecomunicatii;
  • Experienta minima in instalarea sistemelor de detectie si semnalizare incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie;
  • Cunostinte minime despre retele structurate de distributie voce/date;
  • Experienta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc;
  • Abilitati de analiza si planificare;
  • Autorizatia pentru tehnician sisteme de securitate - constituie un avantaj.

AFLA MAI MULTE DESPRE NOI:

  • SAICO GENERAL CABLES se afla pe piata din Cluj-Napoca incepand cu anul 2012, oras in care se implementeaza sisteme de securitate complexe si telecomunicatii.
  • Personalul este una din cele mai pretioase resurse ale societatii, astfel, investitiile in domeniul pregatirii profesionale in perfecţionarea aptitudinilor si imbunatatirea performantelor angajatilor sunt obiective de baza.
  • Suntem orientati catre clienti si cautam continuu cai de a raspunde cat mai bine solicitarilor clienţilor noştri. Profilul de activitate include furnizarea de echipamente si servicii complete pentru sistemele de securitate si comunicatie.

RESPONSABILITATI:

  • Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
  • Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari;
  • Evaluarea tehnica a sistemelor electronice de securitate instalate;
  • Asigurarea functionarii sistemelor electronice de securitate aflate in locatiile beneficiarilor, executand lucrarea in conditii de calitate si la termenul stabilit, urmarind strict respectarea proiectului tehnic;
  • Acordarea de suport tehnic cand este cazul.

BENEFICII:

  • Posibilitati reale de avansare;
  • Mediu de lucru placut, echipa tanara;
  • Masina de serviciu si telefon mobil;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Clientii nostri sunt companii de top din Romania;
  • Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante;
  • Vinerea este seara baietilor: Fotbal / tenis de masa.

Formular de contact

Atasati CV-ul